Sekwencja do almerki II to dobry pomysł?

Sekwencja do almerki II to dobry pomysł?

28 Lut 2012, 09:43

Witam,

Kupuje właśnie auto i szukam oszczędności. Wybór padł na Almere II roczniki 2001-2003 na oko i bardzo proszę o podpowiedź czy warto montować tam instalacje sekwencyjną i jeśli tak to jaką. Biorę pod uwagę 2 silniki 1,5 i 1,8 - który lepszy ewentualnie do zagazowania? Alternatywą dla Almerki jest Astra II i wiem że dużo lepiej lpg się tam sprawuje,no ale zakochałem się w Almerce.

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi profesjonalistów:)
pit85
Aktywny

Miejscowość: bydgoszcz

Re: Sekwencja do almerki II to dobry pomysł?

28 Lut 2012, 18:53

Czy się opłaca to już zależy ile km rocznie pokonujesz możesz sobie to sam wyliczyć jakie będą oszczędności w przybliżeniu - kalkulator-lpg
Co do Almery to spokojnie możesz brać silnik 1.8 QG18DE u mnie na LPG ma już ponad 70tyś najechane i silnik dalej pracuje elegandzko trzeba tylko pamiętać o okresowym przeglądzie i wymianie filtrów. Co do samej instalacji to popytaj co proponują u Ciebie gazowniki i zawsze się coś wybierze bo po co ktoś ma Ci doradzić instalację której nikt w Twojej okolicy nie serwisuje.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja
    10 tysięcy widzów zjechało w miniony weekend do Rudnik k. Częstochowy na Extremizer Motor Show! Ci, którzy są uzależnieni od adrenaliny i kochają motoryzację, na pewno długo tego weekendu nie zapomną! Nic dziwnego ...
    Nowe czujniki optyczne i radarowe - Lexus LS piątej generacji Nowe czujniki optyczne i radarowe - Lexus LS piątej generacji
    Firma Denso przedstawiła nowe czujniki optyczne i radarowe dla Lexusa LS piątej generacji, które zwiększą skuteczność i funkcjonalność systemów bezpieczeństwa czynnego i asysty prowadzenia. Nowe czujniki to ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Subaru Impreza STI