Sekwencja do almerki II to dobry pomysł?

Sekwencja do almerki II to dobry pomysł?

28 Lut 2012, 09:43

Witam,

Kupuje właśnie auto i szukam oszczędności. Wybór padł na Almere II roczniki 2001-2003 na oko i bardzo proszę o podpowiedź czy warto montować tam instalacje sekwencyjną i jeśli tak to jaką. Biorę pod uwagę 2 silniki 1,5 i 1,8 - który lepszy ewentualnie do zagazowania? Alternatywą dla Almerki jest Astra II i wiem że dużo lepiej lpg się tam sprawuje,no ale zakochałem się w Almerce.

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi profesjonalistów:)
pit85
Aktywny

Miejscowość: bydgoszcz

Re: Sekwencja do almerki II to dobry pomysł?

28 Lut 2012, 18:53

Czy się opłaca to już zależy ile km rocznie pokonujesz możesz sobie to sam wyliczyć jakie będą oszczędności w przybliżeniu - kalkulator-lpg
Co do Almery to spokojnie możesz brać silnik 1.8 QG18DE u mnie na LPG ma już ponad 70tyś najechane i silnik dalej pracuje elegandzko trzeba tylko pamiętać o okresowym przeglądzie i wymianie filtrów. Co do samej instalacji to popytaj co proponują u Ciebie gazowniki i zawsze się coś wybierze bo po co ktoś ma Ci doradzić instalację której nikt w Twojej okolicy nie serwisuje.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Flagowy SUV Lexusa zostanie zelektryfikowany Flagowy SUV Lexusa zostanie zelektryfikowany
    Koncern Toyota zapowiedział przyspieszenie upowszechniania samochodów zelektryfikowanych – hybrydowych, hybryd plug-in oraz aut czysto elektrycznych, zasilanych akumulatorami lub wodorowymi ogniwami paliwowymi. ...

•