Wejdź tu zanim założysz nowy temat

Dział w którym znajdziesz porady dla kupujących nowy jak i używany samochód. Wątki które warto przeczytać ponieważ mogą rozwiać pewne wątpliwości przed założeniem nowego tematu na forum w dziale "Jakie auto kupić?". Jeśli masz pytanie/problem dotyczący zakupu auta, prosimy o założenie nowego tematu (niepodłączanie się do już istniejących). Ułatwi to forumową komunikację oraz ułatwi pracę naszym moderatorom. W tym dziale nie zakładamy nowych tematów!
-> Kliknij i załóż nowy temat w dziale "Jakie auto kupić?"

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Wybrałeś już markę auta? Zapytaj o konkretny model!
  0
  0
  Brak postów
  Jeżeli wybrałeś już markę samochodu jaką chciałbyś kupić, ale nie wiesz jaki dokładnie ma być to model z jakim silnikiem, nadwoziem i wyposażeniem to zapytaj o konkrety w jednym z poniższych działów dedykowanych wybranym markom. Opisz nam dokładnie czym jesteś zainteresowany, a My postaramy się pomóc i doradzić w wyborze.
 • Inspekcje aut przed zakupem, raport z oględzin wraz z fotorelacją który wysyłany jest drogą elektroniczną. Opisujemy stan prawny, techniczny oraz wizualny aut osobowych na terenie całej Polski. Jesteś zainteresowany? Wejdź i sprawdź jak to działa.
 • Szukasz samochodu terenowego? Warto zatem odwiedzić ten dział i przeczytać tematy które będą pomocne w dalszym wyborze takiego samochodu. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu terenówki? Czy nasze wymagania określają właśnie samochód terenowy?
 • Dział powstał z myślą o użytkownikach którzy często przed kupnem samochodu pytają o cenę ubezpieczenia. Jeżeli wiesz już jaki samochód chciałbyś kupić, ale ciekaw jesteś jakie będą koszty ubezpieczenia OC i AC? Zadaj pytanie w tym dziale podając nam dane samochodu, a nasi Eksperci od ubezpieczeń wyliczą wartość składki takiej polisy ubezpieczeniowej.
 • Przedstawiamy samochody w których dokonano manipulacji przy przebiegu. W większości przypadków są to korekty licznika mające na celu zaniżenie faktycznego przebiegu auta które zostało sprowadzone do naszego kraju i nie zostało jeszcze zarejestrowane.
 • Znane Nam samochody, które warto kupić
  12
  22
  mike 05 Wrz 2019, 20:32
  Dział zawiera informację o samochodach którymi warto się zaintersować jeżeli szukamy właśnie takiego modelu auta. Prezentowane tu przez użytkowników forum oferty to znane im samochody lub te które oglądali na żywo i ich stan techniczny jest godny polecenia. Warto zatem przemyśleć sprawę i sprawdzić samemu przedstawioną ofertę może akurat będzie to to czego właśnie szukacie.
 • Ogłoszenia
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post
 • Tematy przyklejone
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post
 • Wejdź tu zanim założysz nowy temat
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post
cron