Ile wydajecie na kosmetyki samochodowe i jakie kupujecie?

Re: Ile wydajecie na kosmetyki samochodowe i jakie kupujecie?

04 Lip 2017, 16:18

Jak każda firma ma w swojej ofercie lepsze i gorsze kosmetyki. Zależy o które pytasz. Najlepiej nie przywiązywać się do konkretnej marki tylko wybierać polecane produkty.
DamianAcc
Nowicjusz

Auto: Honda Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

10 Lip 2017, 14:41

DamianAcc napisał(a):Najlepiej nie przywiązywać się do konkretnej marki tylko wybierać polecane produkty.
Dokładnie to jest kwint esencja wypowiedzi :) Nie wszystkie kosmetyki danej firmy muszą być super i polecane. Jedne z nich będą lepsze firmy A, a drugie firmy B więc warto rozeznać się w temacie przed kupnem danego kosmetyku.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Rok produkcji: 1999

14 Lip 2017, 11:27

Ja właśnie tak robię. Kosmetyków mam sporo a jeżeli chodzi o marki to faktycznie duży rozstrzał :) Chociaż również nieco faworyzuję k2 chociażby dlatego, że ostatnio kupiłam u nich wosk K2 Proton, który w końcu daje mi taki połysk lakieru jaki zawsze chciałam mieć :)
bask
Początkujący

Auto: Opel

14 Lip 2017, 20:14

Akurat K2 to jedna z najgorszych marek. Jedynie ich produkt do czyszczenia felg Roton daje radę jak na swoją cenę. Jeszcze ewentualnie można dorzucić K2 Sigma jako dressing do opon i tutaj koniec polecanych produktów od K2.
DamianAcc
Nowicjusz

Auto: Honda Accord VI
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2000

20 Wrz 2017, 12:21

Ja staram się wyszukiwać dobrych kosmetyków do pielęgnacji auta zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz, w sklepach internetowych, dzięki czemu mogę w praktyce sporo zaoszczędzić, nie wspominając już o dużej wygodzie.
Laserwash
Początkujący

Auto: M3

20 Wrz 2017, 12:47

Z K2 Akra do mycia silników też daje radę, Brake Cleaner również, Proton ich nowy wosk, a i powłoka ceramiczna w tej cenie również ok ;)
zielonek
Aktywny

Auto: P 206
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Suzuki Jimny Suzuki Jimny
    Mała terenówka Suzuki była już kiedyś dostępna ze zdejmowanym dachem. Ale najnowsza odsłona modelu, która ostatnio skradła serca wielu kierowców, nie doczekała się dotąd takiej odsłony. Są jednak spore ...
    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...

• Re: Ile wydajecie na kosmetyki samochodowe i jakie kupujecie?

22 Lis 2017, 15:07

K2 to średnia półka, aczkolwiek jakość i efekt po użyciu ich kosmetyków jest na zadowalającym poziomie. A ile wydaje na to miesięcznie? Trudno powiedzieć, zamawiając online zawsze można liczyć na niższe ceny kosmetyków.
    SpaCar
    Początkujący

Auto: Peugeot 407
    Silnik: 2.0 HDI
    Paliwo: Diesel
    Typ: Kombi

23 Sie 2018, 10:54

Detailing to dziedzina, która mocno się rozwija. Można powiedzieć, że w sklepach, które oferuja takie kosmetyki zatrudniani są pracownicy z dużym doświadczeniem. Mimo, że w Polsce nie ma wielu osób, które zajmują sie profesjonalnie car detailingiem i dysponują kilkuset produktami dla klientów, to faktycznie widać, że z miesiąca na miesiac powstaje wiele firm, które zajmują się mniej lub bardziej profesjonalnie kosmetyką samochodową.
    Czytaj więcej: kosmetyki-samochodowe-niezbednik-kazdego-kierowcy-vt106874.htm#p717023
    Martynaxx
    Nowicjusz

07 Wrz 2018, 10:07

Tak jak pisałem wcześniej, same kosmetyki to jedno a liczy się ich profesjonalne nałożenie, rozprowadzenie i generalnie umiejętne użycie bo to jest bardzo istotne. W kwestiach związanych z detailingiem służymy radą i pomocą :)
    SpaCar
    Początkujący

Auto: Peugeot 407
    Silnik: 2.0 HDI
    Paliwo: Diesel
    Typ: Kombi

20 Wrz 2018, 14:50

Szczerze? wolę oddać auto do profesjonalistów. Sam korzystam z takich usług ponieważ raz jak jeszcze raczkowałem w motoryzacji chcąc poprawić stan lakieru sam porobiłem sobie mikro- rysek. Może z czasem bym się nauczył korzystać z profesjonalnych kosmetyków do auta, ale po co ryzykować kolejne uszkodzenia przy eksperymentach? Pieniądze niepotrzebnie wydane w błoto, a tak to pełna profeska.
    Trojan89
    Obserwowany

20 Wrz 2018, 15:43

Ile to kosztuje?
    MarcinMe
    Nowicjusz

02 Paź 2018, 18:02

Akurat jeżeli chodzi o kosmetyki samochodowe to ja akurat nigdy na tym nie oszczędzałem, zawsze priorytetem była ich jak najlepsza jakość i skuteczność. Z doświadczenia mogę polecić kosmetyki i chemię samochodową Wurth.
    AutoIndustry
    Nowicjusz

26 Lut 2019, 11:41

Ja na ogół nie wydaję za dużo, staram się raczej oszczędzać i wybierać sprawdzoną chemię w dobrej cenie. Porównując produkty dostępne na rynku to na pewno warto zwrócić uwagę na K2. Mają bardzo dobre ceny, a wiele ich produktów to moje bestsellery :ok: .
    Michau64
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 07 1986
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: Nie mam

08 Mar 2019, 11:42

A te kosmetyki samochodowe K2 są takie popularnie ponieważ są dostępne w Biedronce czy o co chodzi? :lol: Co wejdę na forum, to tylko o nich... to chociaż polska marka kosmetyków samochodowych? Ja raczej sięgam po te, które są dostępne w drogeriach. :yes: Przed świętami kupiłam sobie auto, więc dostałam jeszcze jakiejś innej firmy kosmetyki samochodowe, Preno, czy jakoś tak. Spoko są w sumie. Ogólnie rozglądam się za jakimiś naturalnymi... bo wiadomo, że takie mogą mieć kiepski wpływ na środowisko, ale zarazem boję się, że nie domyją karoserii. :/
    Ostatnio edytowany przez Kao, 08 Mar 2019, 21:39, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: regulamin IV.4.e
    Brumbrum123
    Nowicjusz

28 Kwi 2019, 20:12

[link wygasł]

Panowie co sądzicie o tym zestawie opłaca się zamówić ten zestaw, czy coś innego z większym asortymentem dostanę w podobnej cenie?
    gruber99
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
    Auto: Sztuk 3