Ile wydajecie na kosmetyki samochodowe i jakie kupujecie?

Re: Ile wydajecie na kosmetyki samochodowe i jakie kupujecie?

04 Lip 2017, 16:18

Jak każda firma ma w swojej ofercie lepsze i gorsze kosmetyki. Zależy o które pytasz. Najlepiej nie przywiązywać się do konkretnej marki tylko wybierać polecane produkty.
DamianAcc
Nowicjusz

Auto: Honda Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

10 Lip 2017, 14:41

DamianAcc napisał(a):Najlepiej nie przywiązywać się do konkretnej marki tylko wybierać polecane produkty.
Dokładnie to jest kwint esencja wypowiedzi :) Nie wszystkie kosmetyki danej firmy muszą być super i polecane. Jedne z nich będą lepsze firmy A, a drugie firmy B więc warto rozeznać się w temacie przed kupnem danego kosmetyku.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3307
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Rok produkcji: 1999

14 Lip 2017, 11:27

Ja właśnie tak robię. Kosmetyków mam sporo a jeżeli chodzi o marki to faktycznie duży rozstrzał :) Chociaż również nieco faworyzuję k2 chociażby dlatego, że ostatnio kupiłam u nich wosk K2 Proton, który w końcu daje mi taki połysk lakieru jaki zawsze chciałam mieć :)
bask
Początkujący

Auto: Opel

14 Lip 2017, 20:14

Akurat K2 to jedna z najgorszych marek. Jedynie ich produkt do czyszczenia felg Roton daje radę jak na swoją cenę. Jeszcze ewentualnie można dorzucić K2 Sigma jako dressing do opon i tutaj koniec polecanych produktów od K2.
DamianAcc
Nowicjusz

Auto: Honda Accord VI
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2000

Wczoraj, 12:21

Ja staram się wyszukiwać dobrych kosmetyków do pielęgnacji auta zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz, w sklepach internetowych, dzięki czemu mogę w praktyce sporo zaoszczędzić, nie wspominając już o dużej wygodzie.
Laserwash
Początkujący

Auto: M3

Wczoraj, 12:47

Z K2 Akra do mycia silników też daje radę, Brake Cleaner również, Proton ich nowy wosk, a i powłoka ceramiczna w tej cenie również ok ;)
zielonek
Aktywny

Auto: P 206
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Na obcej drodze w okresie Wakacyjnym Na obcej drodze w okresie Wakacyjnym
    Okres wakacji to czas wielkich wyjazdów. Często przygotowania do nich trwają cały rok, a czasami decyzja o kierunku wyprawy podejmowana jest spontanicznie i w ostatniej chwili. Przed każdą podróżą musimy jednak ...
    Lexus LS będzie miał silnik V6 Lexus LS będzie miał silnik V6
    Lexus zarejestrował w japońskim urzędzie patentowym znak towarowy "LS 350". W praktyce oznacza to, że gama jednostek napędowych przechodzącej obecnie próby drogowe nowej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexusa obejmować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Terenowe spotkanie na Bukowie
      Drift Mercedes V12
      Toyota Hilux na Antarktydzie
      1/4 mili Bemowo