Ile wydajecie na kosmetyki samochodowe i jakie kupujecie?

04 Lip 2017, 15:18

Jak każda firma ma w swojej ofercie lepsze i gorsze kosmetyki. Zależy o które pytasz. Najlepiej nie przywiązywać się do konkretnej marki tylko wybierać polecane produkty.
DamianAcc
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: Honda Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

10 Lip 2017, 13:41

DamianAcc napisał(a):Najlepiej nie przywiązywać się do konkretnej marki tylko wybierać polecane produkty.
Dokładnie to jest kwint esencja wypowiedzi :) Nie wszystkie kosmetyki danej firmy muszą być super i polecane. Jedne z nich będą lepsze firmy A, a drugie firmy B więc warto rozeznać się w temacie przed kupnem danego kosmetyku.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

14 Lip 2017, 10:27

Ja właśnie tak robię. Kosmetyków mam sporo a jeżeli chodzi o marki to faktycznie duży rozstrzał :) Chociaż również nieco faworyzuję k2 chociażby dlatego, że ostatnio kupiłam u nich wosk K2 Proton, który w końcu daje mi taki połysk lakieru jaki zawsze chciałam mieć :)
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel

14 Lip 2017, 19:14

Akurat K2 to jedna z najgorszych marek. Jedynie ich produkt do czyszczenia felg Roton daje radę jak na swoją cenę. Jeszcze ewentualnie można dorzucić K2 Sigma jako dressing do opon i tutaj koniec polecanych produktów od K2.
DamianAcc
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: Honda Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

20 Wrz 2017, 11:21

Ja staram się wyszukiwać dobrych kosmetyków do pielęgnacji auta zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz, w sklepach internetowych, dzięki czemu mogę w praktyce sporo zaoszczędzić, nie wspominając już o dużej wygodzie.
Laserwash
Początkujący
 
Posty: 162
Auto: M3

20 Wrz 2017, 11:47

Z K2 Akra do mycia silników też daje radę, Brake Cleaner również, Proton ich nowy wosk, a i powłoka ceramiczna w tej cenie również ok ;)
zielonek
Aktywny
 
Posty: 490
Auto: P 206

22 Lis 2017, 14:07

K2 to średnia półka, aczkolwiek jakość i efekt po użyciu ich kosmetyków jest na zadowalającym poziomie. A ile wydaje na to miesięcznie? Trudno powiedzieć, zamawiając online zawsze można liczyć na niższe ceny kosmetyków.
SpaCar
Początkujący
 
Posty: 52
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.0 HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

23 Sie 2018, 09:54

Detailing to dziedzina, która mocno się rozwija. Można powiedzieć, że w sklepach, które oferuja takie kosmetyki zatrudniani są pracownicy z dużym doświadczeniem. Mimo, że w Polsce nie ma wielu osób, które zajmują sie profesjonalnie car detailingiem i dysponują kilkuset produktami dla klientów, to faktycznie widać, że z miesiąca na miesiac powstaje wiele firm, które zajmują się mniej lub bardziej profesjonalnie kosmetyką samochodową.
Czytaj więcej: kosmetyki-samochodowe-niezbednik-kazdego-kierowcy-vt106874.htm#p717023
Martynaxx
Nowicjusz
 
Posty: 10

07 Wrz 2018, 09:07

Tak jak pisałem wcześniej, same kosmetyki to jedno a liczy się ich profesjonalne nałożenie, rozprowadzenie i generalnie umiejętne użycie bo to jest bardzo istotne. W kwestiach związanych z detailingiem służymy radą i pomocą :)
SpaCar
Początkujący
 
Posty: 52
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.0 HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

20 Wrz 2018, 13:50

Szczerze? wolę oddać auto do profesjonalistów. Sam korzystam z takich usług ponieważ raz jak jeszcze raczkowałem w motoryzacji chcąc poprawić stan lakieru sam porobiłem sobie mikro- rysek. Może z czasem bym się nauczył korzystać z profesjonalnych kosmetyków do auta, ale po co ryzykować kolejne uszkodzenia przy eksperymentach? Pieniądze niepotrzebnie wydane w błoto, a tak to pełna profeska.
Trojan89
Obserwowany
 
Posty: 1

20 Wrz 2018, 14:43

Ile to kosztuje?
MarcinMe
Nowicjusz
 
Posty: 4

02 Paź 2018, 17:02

Akurat jeżeli chodzi o kosmetyki samochodowe to ja akurat nigdy na tym nie oszczędzałem, zawsze priorytetem była ich jak najlepsza jakość i skuteczność. Z doświadczenia mogę polecić kosmetyki i chemię samochodową Wurth.
AutoIndustry
Nowicjusz
 
Posty: 19

26 Lut 2019, 10:41

Ja na ogół nie wydaję za dużo, staram się raczej oszczędzać i wybierać sprawdzoną chemię w dobrej cenie. Porównując produkty dostępne na rynku to na pewno warto zwrócić uwagę na K2. Mają bardzo dobre ceny, a wiele ich produktów to moje bestsellery :ok: .
Michau64
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 16 07 1986
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Nie mam

08 Mar 2019, 10:42

A te kosmetyki samochodowe K2 są takie popularnie ponieważ są dostępne w Biedronce czy o co chodzi? :lol: Co wejdę na forum, to tylko o nich... to chociaż polska marka kosmetyków samochodowych? Ja raczej sięgam po te, które są dostępne w drogeriach. :yes: Przed świętami kupiłam sobie auto, więc dostałam jeszcze jakiejś innej firmy kosmetyki samochodowe, Preno, czy jakoś tak. Spoko są w sumie. Ogólnie rozglądam się za jakimiś naturalnymi... bo wiadomo, że takie mogą mieć kiepski wpływ na środowisko, ale zarazem boję się, że nie domyją karoserii. :/
Ostatnio edytowany przez Kao, 08 Mar 2019, 20:39, edytowano w sumie 1 raz
Powód: regulamin IV.4.e
Brumbrum123
Nowicjusz
 
Posty: 4

28 Kwi 2019, 19:12

[link do oferty na Allegro wygasł]

Panowie co sądzicie o tym zestawie opłaca się zamówić ten zestaw, czy coś innego z większym asortymentem dostanę w podobnej cenie?
gber44