Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne i opinie. Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach samochodów? Gdzie wykupić ubezpieczenie OC? Czy warto wykupić ubezpieczenie AC? Jaki jest koszt ubezpieczenia? Ciekawe publikacje o ubezpieczeniach samochodów. Odpowiedzialność odszkodowawcza ubezpieczycieli. Jak wypowiedzieć ubezpieczenie OC? Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych.

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Ilość przekierowań: 216962
  Zakup ubezpieczenia OC, AC, NNW przez internet jest bardzo proste, szybkie i do tego tanie. W szybki sposób możesz porównać oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych.
 • Ilość przekierowań: 178875
  W naszej porównywarce ubezpieczeń sprawdzisz oferty aż 17 towarzystw. W przypadku OC weź pod uwagę cenę polisy, jednak przy AC kieruj się zakresem ochrony samochodu.
 • Ile będzie mnie kosztowało OC?
  11
  42
  Janek77 15 Maj 2019, 10:33
  Dział powstał z myślą o użytkownikach którzy często przed kupnem samochodu pytają o cenę ubezpieczenia. Jeżeli wiesz już jaki samochód chciałbyś kupić, ale ciekaw jesteś jakie będą koszty ubezpieczenia OC i AC? Zadaj pytanie w tym dziale podając nam dane samochodu (marka, model, wersja silnikowa, rok produkcji + swoje konkretne pytanie dotyczące ubezpieczenia tego modelu) na podstawie których wraz z Ekspertami od ubezpieczeń będziemy mogli odpowiedzieć na to pytanie.
  Tylko pytania dotyczące OC i AC dla danego samochodu, pozostałe pytania odnośnie ubezpieczeń prosimy zamieszczać w dziale nadrzędnym "Ubezpieczenia komunikacyjne".
 • Ubezpieczenie samochodu
  148
  571
  Migi60 31 Sty 2020, 16:31
  Chcesz ubezpieczyć samochód i nie wiesz jak znaleźć najtańsze OC lub dobre AC? Szukasz sposobów na niższe składki? Masz problem z uzyskaniem odszkodowania po wypadku? Tutaj możesz przeczytać poradnikowy artykuł lub zadać własne pytanie ekspertowi ubezpieczeniowemu.
 • Ogłoszenia
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post
 • Ubezpieczenia komunikacyjne
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post